Szwalnia Soundsew » Usługi
Usługi

Projektowanie, konstruowanie i szycie.

Projektowanie

Każdy produkt zaczyna się od projektu.

Ale jak sprawić, aby efekt końcowy był jednakowy z wizją naszych klientów?

Dzięki temu, że tworzymy produkt od podstaw dbamy o to, aby wymiary, kroje i szablony były zgodne z założeniami. Mamy więc wgląd we wszystkie etapy powstawania produktu oraz możliwość jego modyfikacji i ewentualnego poprawienia błędów.

Pomiary zbieramy również bezpośrednio u klienta, jeżeli jest taka potrzeba. Przy projektowaniu robimy rysunki i szkice oraz pomagamy dobrać dodatki i materiały.

produkty przygotowane w szwalni, posegregowane na pólce według kolorów oraz narzędzia
Konstrukcja i wzorcowanie

Konstrukcje wykonujemy zarówno na papierze jak i w systemie CAD.

Wzory zaś są przygotowywane do momentu, aż otrzymamy efekt satysfakcjonujący klienta. Pilnujemy przy tym, aby forma była bezbłędna i gotowa do odszycia.

Szwalnia i krojownia

W szwalni, czyli sercu Sound Sew, specjalizujemy się w szyciu zarówno mniejszych, jak i wielosztukowych zleceń.

Dzięki zapleczu maszynowemu, które posiadamy, wykrajamy i szyjemy zarówno własne projekty, jak i konstrukcje według wzoru otrzymanego od klienta.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest każdy etap produkcji, zaczynając od schematu, doboru materiałów, lagowanie, aż do szycia, ponieważ od tego zależy efekt końcowy. Posiadanie własnej krojowni gwarantuje stałą kontrolę każdego etapu realizacji projektu. Specjalizujemy się w przeszyciach krótkich serii odzieżowych, takich jak: koszulki, bluzki, bluzy, tuniki, sukienki fartuchy medyczne oraz dodatków: torby, woreczki, portfele i zasłony. Realizujemy też zlecenia nietypowe, na przykład obszywanie podsufitek do namiotów sferycznych oraz ekranów do projekcji o powierzchni od 150 m² do 700 m². W ostatnim czasie podejmujemy także zlecenia z wykorzystaniem washpapy i z ekoskóry. Dzięki współpracy z dużymi firmami krojczymi realizujemy projekty, w których konieczne jest wykrojenie bardzo dużych formatów, nawet do 16 mb.

Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia. Polityka Ciasteczek